KAYIT OL
ARA
ANA SAYFAHAKKIMIZDAÜRÜNLERİLETİŞİM
 
Hukuki Haklar ve Gizlilik
Bu site yalnızca müşterilerimizin ziyareti, firmamızın tanıtımı reklamı ve bilgi edinme amaçlıdır, bu sebeple, sitemiz ticari amaçlar dışında yalnızca ziyaretler, özel sebepler ve kişisel nedenler için kullanılabilir.

Bu sitede özellikle, ticari kullanım hakkı sadece Havel’e ait olan ve kopya edilmesi kesinlikle yasak olan firma logomuzu, bilgilerimizi, imaj çalışmalarımızı, sloganlarımızı, fotoğraflarımızı, ticari markamızı, ürünlerimizi, spotlarımızı, reklamlarımızı, haberlerimizi kelimelerimizi, cümlelerimizi, modellerimizi vb. bulacaksınız. Bu yüzden, bu sitede bulunan herhangi bir şeyi kısmen veya tamamen (özel, kişisel ve ticari amaçlar için) kopya etmek, basmak, yayımlamak, nakletmek,değiştirerek kullanmak, veya satmak yasaktır.

Hiç bir hak ve gerekçe size bu sitede bulunan ve kullanım hakkı yalnızca Havel’e ait olan yukarıda sayılan başlıkları kopyalama ve/veya kullanma hakkını vermez.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır, aksi halde hukuksal olarak doğacak itilafların çözümünde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğunu hatırlatmak isteriz.


Copyright © 2023 Havel, Tüm Hakları Saklıdır.Hukuki Haklar ve GizlilikDesigned by: OrBiT